מדיניות משלוחים

בסיום ההזמנה, המשתמש\ת יהא רשאי\ת לבחור בין איסוף הפריטים המוזמנים ללא עלות לבין ביצוע משלוח ליעד הנבחר. במקרה של איסוף, המשתמש\ת יוכל לאסוף את ההזמנה שביצע\ה באתר בתוך 10 ימי עסקים, ולאחר קבלת הודעה לדואר האלקטרוני שתימסר על ידי המפעילה, בהתאם לשיקול דעתה, כי הפריטים ממתינים למשתמש\ת במקום האיסוף. מקום האיסוף יהא במשרדי האתר לאחר תיאום טלפוני בכתובת חבצלת 29 הוד השרון ובשעות פעילות בימים א-ה בין השעות 09:00-19:00.

בחר\ה המשתמש\ת במשלוח הפריטים הנרכשים, יהא המשתמש\ת רשאי\ת לבחור במשלוח ישירות לבית ו/או ליעד אחר, לפי בחירה. המפעילה תספק את הפריטים כאמור לחברת השילוח את הכתובת אותה ציינו המשתמש\ת באתר בעת ההזמנה. תשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצטרף לתשלום עבור הפריטים ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, למעט על פי הוראות הדין החל.

 

בהזמנת אקססוריז לבית עלות משלוח בין 38 ₪ בהתאם לגודל המוצר.

 

עבור פריטים שבירים, רהיטים ופריטים במימדים גדולים וחריגים, הדורשים הובלה (ללא הרכבה), עלות המשלוח עשויה להשתנות בהתאם לפריט ויעד המשלוח. זמני אספקת רהיטים עד 14 ימי עסקים. 

 

אספקת הפריטים מהאתר נעשית על ידי שימוש בחברת שילוח חיצונית ונעשית בכפוף למדניות חברת השילוח, כפי שתתעדכן מעת לעת ,והחברה אינה אחראית לפעילות ופעולות חברת השילוחויות החיצונית.

 

זמני אספקת המוצרים כפי שמצוינים באתר הינם ב"ימי עסקים" בלבד, קרי, ימי חול, מראשון ועד חמישי, ואינם כוללים את ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג (חול המועד), החל משעה 09:30 ועד לשעה 17:00. הזמנה שבוצעה לאחר השעה 16:00 או ביום שאינו יום עסקים, תחשב לצורך חישוב מועד האספקה של חברת השילוח, כאילו בוצעה ביום העסקים שלמחרת.

 

יתכן שזמן האספקה ליישובים, עיירות, מושבים, קיבוצים, מועצות ויעדים מרוחקים יהיה ארוך מהרגיל וכאמור הינו תלוי במועדי וזמני אספקת המשלוחים אצל חברת השילוח. במקרה שחברת השליחות לא מבצעת משלוחים ליעד שציינ\ה המשתמש\ת באתר, המפעילה תשלח את הפריטים באמצעות חברת שליחויות חיצונית. אספקת הפריטים כאמור על ידי חברת שליחויות חיצונית באמצעות מספר מעקב תהא בכפוף למדיניות חברת השליחויות החיצונית שתתעדכן מעת לעת. 

 

מובהר, כי זמני האספקה המפורטים לעיל הינם זמנים משוערים וכי ייתכנו שינויים ו/או עיכובים בזמני האספקה עקב נסיבות התלויות בחברות השליחויות ו/או צדדי ג’ אחרים, ושאינם תלויים במפעילה. המשתמשת מאשרת כי ידוע לה כי יכול ואספקת הפריטים תיעשה בתוך זמן קצר או ארוך יותר מן הזמן המשוער וכן, מאשרת כי ידוע לה כי המפעילה לא תהיה אחראית לאיחור באספקת הפריטים במקרים אלו, לרבות במקרה של “כוח עליון”, ומבלי לפגוע בכלליות האמור, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום ונזקי טבע ו/או שביתה ו/או השבתה אצל ספקי הסחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים וכן מכל סיבה אחרת, שאינה בשליטת המפעילה. בכל הנוגע לאספקת פריטים לאזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, בעת ביצוע ההזמנה יצוין בפני המשתמש\ת כי אין אפשרות לספק את הפריטים למקום המבוקש ויינתנו חלופות אספקה במיקומים סמוכים, אשר על המשתמשת לאשרם לצורך השלמת ואישור ההזמנה.

 

מובהר, כי המפעילה אינה מתחייבת לזמן אספקה, כפי שמוגדר לעיל, כאשר הפריטים (כולם או מקצתם) חסרים במלאי – או אז תמסור המפעילה הודעה על כך למשתמשת, אשר תהיה רשאית לבטל את ההזמנה, ללא תשלום קנס כלשהו, והכל בהתאם לפרטים שהזינה המשתמשת באתר. המפעילה לא תהיה אחראית לכל עיכוב באספקת הפריטים למשתמשת ו/או אי אספקתם, שייגרם בשל פרטים שגויים ו/או לא מדויקים ו/או בלתי מלאים, שמסרה המשתמשת.

 

אספקת הפריטים יוכל ותותנה בהצגת תעודת הזהות של המשתמשת וכן בהצגת מספר אישור ההזמנה, כפי שיתקבל ממערכת ההזמנות בגין ביצוע העסקה, זאת עפ"י שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של המפעילה. מוסכם כי המפעילה ו/או מי מטעמה תהיה רשאית לדרוש כל אמצעי זיהוי נוסף, עפ"י שיקול דעתה, כתנאי למסירת הפריטים לידי המשתמש\ת.

מפנקת אתכם בהטבה מיוחדת!

קבלו 10% הנחה ברכישה הבאה שלכם

פתח שיחה
צריכים עזרה?